• New
MOLLY LAC

Rubber Doctor Top MollyLac kauczukowy samonaprawiający się top Hemma free 10 g

Doctor Top Rubber Edition to idealne połączenie efektu tafli szkła, kauczukowej formuły, pracującej razem z paznokciem oraz samoregenaracja płytkich uszkodzeń i zadrapań.  Autorski, nowatorski produkt pozwala bezpiecznie stylizować paznokcie, minimalizując ewentualność wystąpienia uczulenia dzięki formule HEMA/diHEMA free.

Rubber Doctor Top MollyLac kauczukowy samonaprawiający się top HEMA free 10 g

Takiego topu jeszcze nie było! 

Doctor Top Rubber Edition to idealne połączenie efektu tafli szkła, kauczukowej formuły, pracującej razem z paznokciem oraz samoregenaracja płytkich uszkodzeń i zadrapań. 

Top posiada bloker UV co sprawia, że zapewnia odpowiednią ochronę przed żółknięciem koloru! Idealny do french manicure, babyboomer, wszelkich bieli i pasteli, a także kolorów, które chcesz, aby pozostały idealne przy dużej ekspozycji na słońce czy po solarium. Jego formuła została tak dobrana, aby nie pozwolić na przeniknięcie szkodliwych promieni przez lakiery hybrydowe!

Autorski, nowatorski produkt pozwala bezpiecznie stylizować paznokcie, minimalizując ewentualność wystąpienia uczulenia dzięki formule HEMA/di-HEMA free. Jest to niezwykle ważne w przypadku produktów przezroczystych, które trudno jest zaaplikować w 100% idealnie.  

Pokochasz go od pierwszego użycia, a Twoje Klientki będą się cieszyć nieskazitelnym blaskiem paznokci przez bardzo długi czas.  

Innowacyjny Doctor Top Rubber Edition to produkt, w którym zastosowana została formuła "inteligentnego polimeru", powodującego samoregenerowanie się powierzchni topu.

Doctor Top tworzy odporną na ścieranie i odpryskiwanie, elastyczną powłokę, która wzorowo współpracuje z lakierami hybrydowymi MollyLac.

Zastosowanie nowej technologii sprawiło, że uzyskaliśmy:

  • Diamentowy połysk
  • Odporność na zarysowania
  • Wydłużoną żywotność lakieru hybrydowego
  • Gęstą, kauczukową konsystencję, która zapobiega zalaniu skórek
  • Elastyczną formułę hybrydową przy jednoczesnej trwałości żelu
  • Zredukowaną możliwość uczulenia bezpieczną formułę HEMA/di-HEMA free 

Sposób użycia:

  1. Na utwardzony lakier hybrydowy nakładamy cienką warstwę Rubber Doctor Top.
  2. Utwardzamy w lampie LED 60 sekund.
  3. Produkt nie wymaga przemywania Cleanerem.

Produkt do użytku profesjonalnego. Informacje na etykiecie/opakowaniu.

Uwaga! Trzymać z daleka od dzieci i ognia. Unikać kontaktu ze skórą. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu przemyć oczy zimną wodą. Skontaktować się z lekarzem.

Data sheet

Pojemność
10ml/10g
Marka
Molly Lac♥
Rodzaj
Top
Rodzaj pigmentu
transparentny