• New
ALLELAC

Pyłek do paznokci Mystique Effect Allelac 0,3 g Nr 4

Mystique to pyłek, który tworzy delikatnie satynową świetlną taflę na paznokciach. W zależności od koloru podkładowego lub Twoich osobistych preferencji możesz wybierać wśród pięciu odcieni – różu, fioletu, złota, pastelowego malachitu i koloru baby blue. 

Pyłek do paznokci Mystique Effect Allelac 0,3 g Nr 4

Poszukujesz bardzo naturalnego, a jednak spektakularnego efektu, który zaledwie w 5 sekund odmieni Twój manicure? Już go znalazłaś! To Mystique Effect AlleLac, dostępny w pięciu najmodniejszych odcieniach pasujących do różnych kolorów podkładowych. 

Mystique to pyłek, który tworzy delikatnie satynową świetlną taflę na paznokciach. W zależności od koloru podkładowego lub Twoich osobistych preferencji możesz wybierać wśród pięciu odcieni – różu, fioletu, złota, pastelowego malachitu i koloru baby blue. 

Pyłek ma delikatne krycie na poziomie 20%, więc nie zabierze całego show odcieniowi, na który zostanie zaaplikowany. Świetnie wygląda zarówno na kolorach pastelowych i jasnych, jak i na czerni, powodując, że połyskuje ona taflą muśniętą satynowym laserem w jednym z najmodniejszych kolorów.

Sposób użycia:

  1. Zaaplikuj top hybrydowy bez dyspersji i utwardź go 30 s.
  2. W jeszcze rozgrzany po wyjęciu z lampy top wetrzyj pyłek pacynką, silikonowym pędzelkiem lub puszkiem palca.
  3. Wtarty pyłek zabezpiecz ponownie nakładając top i utwardź paznokieć w lampie. 

Pojemność: masa netto pyłku 0,3 g, pyłek pakowany w słoiczek 3 ml

Data sheet

Marka
AlleLac
Rodzaj
Pyłki
Pyłki
Mystique Effect
Kolor
Złoty